چاپ ديجيتال كارت ويزيت سام

روش ديجيتال چاپ بنر

ارزيابي عملكرد يك شركت چاپ ديجيتال فرآيندي زمان بر بوده و به صبر زيادي نيازمند است. انتخاب يك شركت براي چاپ بنر نبايد آسان گرفته شود. ما مي گوييم اين كار به اندازه برند سازي برايتان اهميت دارد. گذشته از اين ها، برند شما وقتي در يك بنر حضور دارد، پرستيژ و اعتبار شما را به دنياي بيرون نشان مي دهد.

نكات خيلي زيادي وجود دارد كه در انتخاب شركت مناسب براي چاپ بنر دخيل هستند. به هر حال در اين مقاله ما به 4 نكته مهم براي انتخاب شركت مناسب چاپ بنر فوري نيز اشاره خواهيم كرد.

كيفيت

هيچ كاري بدتر از آن نيست كه شما هزينه ي زيادي را صرف چاپ بنر ها يا چاپ پوستر هاي بي كيفيت كنيد و بعد از چند ماه نياز به جايگزين داشته باشند. بنابراين قبل از سفارش چاپ ديجيتال بنر، نمونه هاي موجود در شركت را درخواست كنيد. انواع متريالي كه روي آن چاپ مي كنند بررسي كنيد.

آيا جوهري كه استفاده مي كنند كيفيت مطلوب را دارد؟
آيا كيفيت چاپ مطلوب است؟
آيا جزئيات كار بعد از چاپ مشخص است؟

قيمت همه چيز نيست!

بالا بودن قيمت چاپ بنر در چاپخانه ها دليل بر آن نيست كه كيفيت كارشان بالاست. قبل از تحويل كار، كمي خرج كنيد، به صورت موردي يك سفارش ارائه دهيد. با اين كار ميزان همكاري آن ها با مشتري و نحوه كار و كيفيت چاپ آن ها آگاه مي شويد. بنابراين اين نكته را به خاطر داشته باشيد كه تعرفه هاي بالاي خدمات نمي تواند دليلي بر خوب بودن خدمات باشد.

آيا مي توانيد از شركت چاپ بنر بازديد كنيد؟

برخي از چاپخانه ها دفاتر ارتباط با مشتري دارند. برخي از آن ها به مشتري امكان حضور در كارگاه چاپ را مهيا كرده اند ولي برخي از آن ها كار چاپ را در محيط هاي دور از دسترس مشتري و در خانه انجام مي دهد. اگر فكر مي كنيد با مدير چاپخانه و كارشناس چاپ ارتباط نداريد، در تصميم خود نسبت به انتخاب شركت چاپ هوشمندانه عمل كنيد.

قبل از چاپ بنر ارزان بهتر است با كارشناس مرتبط مشورت كنيد و طبق تصميمات سفارش شما انجام بگيرد. ولي گاها سفارش ها را با تماس تلفني يا مكاتبه در ايميل انجام مي دهند كه وقوع خطا را فراهم مي كند.

هرچقدر كوچكتر بهتر

امروزه كسب و كارهاي كوچك بسيار رشد كرده اند و گاها مي بينيم خدماتي بهتر از شركت هاي بزرگ ارائه مي دهند. بنابراين از جستجو و همكاري با جاهاي مختلف غافل نشويد. شركت هاي كوچك وقت بيشتري را به شما و شركتتان اختصاص مي دهند. بنابراين ايده هاي كسب و كار خود را خيلي بهتر مي توانيد عملي كنيد.


برچسب: چاپ بنر , چاپ بنر فوري , چاپ بنر ارزان , چاپ ديجيتال بنر , چاپ بنر سام،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۳:۱۰ توسط:براتي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :