چاپ ديجيتال كارت ويزيت سام

چاپ عكس روي تخته شاسي چگونه است؟

تخته شاسي تخته اي چوبي از جنس فيبر‎ (MDF)‎‏ مي باشد كه سطح رويي آن براي قرارگيري طرح و ‏عكس (بواسطه چسب مخصوص و پرس) و سطح پشت آن جهت قرارگيري روي پيچ يا ميخ و نصب بر ‏ديوار است‎.‎‏ چاپ تخته شاسي براي ثابت نگه داشتن و ماندگاري طرح ها و تصاوير چاپ شده ‏روي انواع كاغذ و همچنين نمايش عكس بر روي سطوح و ديوارها به كار مي رود. 

تصاوير روي آن عكاسي ها، آتليه ها، سازمان ها و شركت هاي تبليغاتي، و كليه اماكني كه در آنها زيبايي بصري و كاربرد ‏تبليغي طرح و عكس چاپي اهميت دارد، استفاده مي شود.‏ در چاپ ديجيتال ، طرح و تصوير نخست روي كاغذ مرغوب و كوتد شده چاپ لمينت ( مات يا براق ) مي شود سپس ‏پلات لمينت شده بر روي سطح چسب دار تخته شاسي چسبانده و پرس مي شود‎ .‎چاپ تخته شاسي در ابعاد ‏مختلف موجود است.‏ 

چاپ روي تخته شاسي

اين روزها با توجه به فناوري پيشرفته اي كه گوشي هاي هوشمند از آن خود كرده اند ثبت لحظه هاي ماندگار در زندگي كار دشواري نيست. به همين خاطر عكس هاي خانوادگي و يادگاري بسيار زيادي در گوشي و فايل هاي شخصي خود داريم كه با استفاده از چاپ شاسي جلوه زيبايي به آنها ميبخشيم. 

چاپ عكس روي تخته شاسي

بدون ترديد در دنياي مدرن امروز ديگر جايي براي قاب هاي چوبي و شيشه اي كه در گذشته مورد استفاده قرار مي گرفت وجود ندارد. اين روزها با استفاده از چاپ عكس روي تخته شاسي بايد بگوييم انقلابي در دكوراسيون داخلي شكل گرفته است. همان طور كه در بيشتر دكوراسيون ها شاهد اين هستيد كه با استفاده از چاپ تخته شاسي زيبايي بي نظير در طراحي داخلي حاصل شده است. 

چاپ عكس روي تخته شاسي به قدري تنوع دارد كه هيچ محدوديتي براي شما ايجاد نخواهد شد.

ابعاد و اندازه تخته شاسي

با توجه به نوع عكس و محيطي كه قصد دكوراسيون كردن آن به وسيله تخته شاسي را داريد اندازه و ابعاد عكس مشخص مي شود. بر فرض اگر تمايل داشته باشيد عكس خانوادگي بزرگ براي دكوراسيون اتاق نشيمن در پشت مبل راحتي داشته باشيد به شما استفاده از يك عكس بزرگ با ابعاد 50*70 را پيشنهاد مي دهيم. استفاده از چاپ تخته شاسي تمام محدوديت ها در اندازه و تنوع را از شما مي گيرد. به شكلي كه به راحتي مي توانيد با دو عكس تكي از خود و همسرتان در ابعاد 40*60 بخش از اتاق خواب خود را ديزاين كنيد. 

اگر قصد داريد اتاق فرزندتان را با استفاده از عكس هاي دوران كودكي او دكوراسيون كنيد ما استفاده از عكس هاي با سايز كوچك مثلا 30*-20 را براي به ايده پردازي پردازي پيشنهاد مي كنيم. ابعاد عكس بر روي تخته شاسي به سليقه و نظر شما بستگي دارد.

چه عكس هاي را مي توان روي تخته شاسي چاپ كرد؟

هر گونه عكسي كه باب ميل شما باشد با استفاده از تخته شاسي در اختيار شما قرار مي گيرد. به عنوان مثال عكس هايي را كه از گذشته در گوشي موبايل يا كامپيوتر شخصي تان ذخيره كرده ايد و تمايل داريد تم دكوراسيون اسپرت داشته باشيد را با تخته شاسي به تصوير بكشيد. 

چاپ روي شاسي سبب مي شود بي نظيرترين ايده پردازي در زمينه دكوراسيون داخلي از آن شما باشد. به عنوان مثال عكس پدر و مادر خود را در سايز هاي متفاوت بر روي تخته شاسي چاپ كنيد. 

چاپ تخته شاسي يكي از متفاوت ترين دكوراسيون را براي شما در اتاق نشيمن پديد مي آورد. عكس هاي مستطيلي، مربعي، با ارتفاع زياد يا عرض زياد از نمونه عكس هايي است كه چاپ شاسي براي شما فراهم آورده است. خاطرات خود را در گوشه هاي موبايل خود ذخيره نكنيد با استفاده از چاپ عكس بر روي تخته شاسي به كودكي برگرديد. نوستالژي ترين عكس ها را با جديدترين عكس ها تلفيق كنيد و يك طراحي مدرن را از آن خود و خانواده تان كنيد.

كاربرد چاپ تخته شاسي

چاپ بر روي تخته شاسي عموما براي فضاهاي بسته مرسوم شده است بهترين گزينه براي تبليغات و برگزاري نمايشگاه هاي عكاسي چاپ بر روي تخته شاسي است. قيمت بسيار مناسب، كيفيت بالا، سبك بودن و سادگي آن سبب شده است استفاده از تخته شاسي به يكي از متداول ترين روش ها در زمينه طراحي و عكاسي تبديل شود. بهترين نوع تخته شاسي از لحاظ سيقلي بودن و مقاوم بودن تخته شاسي است كه قطري به اندازه هشت ميلي متر داشته باشد.


برچسب: چاپ روي شاسي, چاپ شاسي, تخته شاسي, چاپ تخته شاسي, قيمت چاپ شاسي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۵۰:۱۱ توسط:براتي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :